Wpisz swój e-mail aby otrzymywaæ aktualne oferty Formatx
 
 
Zapraszamy do
obejrzenia naszch prac wiecej...
 

Format X,
ul. Romanowicza 4
Kraków
tel. 502 537 587
biuro@formatx.com.pl

 

   
   Druk offsetowy
   
 

Druk offsetowy to odmiana druku płaskiego, w której obraz przenoszony jest z płaskiej formy drukowej (płyty) na podłoże drukowe (np. papier) za pośrednictwem cylindra pośredniego obciągniętego gumą.

Chociaż nie jest to jedyna technologia jakiej używamy to offset jest jedną z najbardziej popularnych technik dla uzyskania wysokiej jakości i niskiej ceny przy większych nakładach (np. powyżej 500 sztuk kolorowych formatek A4).
Uwaga - znane jest również zastosowanie technologii offsetowej w druku cyfrowym (personalizowanym!)


Stosowane formaty:
od "wizytówki" po B0+(2100 x 1600 mm)

Szczególnie godnym uwagi jest druk na podłożach innych niż papier, które wnoszą nową jakość do poligrafii (plastik, folie PVC różnych grubości, folie soczewkowe) - zapraszamy do sprawdzenia tej nowej jakości!

Wszelkie dodatkowe prace jak uszlachetnienie druku: laminowanie folią błysk lub matową, powlekanie lakierem UV całościowo lub wybiórczo, prace introligatorskie: sztancowanie, bigowanie, złocenie, klejenie, oprawy twarda, miękka, drut - również nie są dla nas żadną przeszkodą. Panujemy nad Państwa zleceniem na każdym etapie jego realizacji!

 
   Zobacz nasze realizacje więcej
UWAGA !!! W tej witrynie włączono pliki cookie w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi przeglądarki i dostosowania strony do potrzeb użytkownika. Jeśli będziesz korzystać z naszej witryny bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądarki, uznamy to za wyrażenie zgody na tego rodzaju zastosowanie plików cookie. Więcej o plikach coocie można dowiedzieć się np. w Wikipedii. Aby je wyłączyć należy skonsultować się z instrukcją obsługi stosowanej przeglądarki.