Wpisz swój e-mail aby otrzymywaæ aktualne oferty Formatx
 
 
Zapraszamy do
obejrzenia naszch prac wiecej...
 

Format X,
ul. Romanowicza 4
Kraków
tel. 502 537 587
biuro@formatx.com.pl

 

   
   Druk 3D
   
 

To szczególna forma przekazu, wzmacniająca odbiór wzrokowy - chociaż znana od lat dopiero, od dzisiaj, dzięki możliwościom technicznym może być popularna i pokazać swoją siłę! Cóż może nas zachwycić bardziej w dobie pełnokolorowych wydruków - tylko obraz, który się zmienia (flip), animuje (morphing, zoom), zaczepia trójwymiarowym, nieoczekiwanym efektem (perpektywa 3D)
Efekty Druku 3D można pokazać zarówno w druku mało i wielkoformatowym korzystając z technologii cyfrowej i druku wysokonakładowego (np. druk offsetowy).

Druk 3D osiągany jest z wykorzystaniem specjalnej folii soczewkowej... chociaż nie tylko!

 

W Druku 3D jesteśmy specjalistami!

Osiągane efekty w Druku 3D to:

Perspektywa 3D
Perspektywa 3D bardzo wdzięczny efekt, dający wrażenie trójwymiarowości obrazu płaskiego - w praktyce do osiągnięcia niemal z każdego normalnego zdjęcia 2D!
Flip
Flip to możliwość pokazania kilku obrazów w jednym. Patrząc na wydruk pod różnym kątem widzimy kilka różnych obrazów o różnej treści. Możliwym jest osiągnięcie kilku obrazów - efekt zależy od wskazanej treści.
Zoom, morph, movie
Zoom, morph, movie - to ruch i animacja przeniesione z życia bądź z kadrów filmu na obraz drukowany z pełnym wrażeniem ruchu. Druk 3D potrafi oddać do 20 klatek filmu co stanowi 1-2 sekundy płynnego ruchu!
Mixed
Istnieje możliwość połączenia wyżej wymienionych efektów na jednym obrazie (uwaga: możliwość połączenia zależy od wybranych efektów i treści)

Wymiary

Stosowane formaty: od "wizytówki" do 2400 x 1800mm lub większe przy łączeniu arkuszy folii soczewkowej.

Ceny

Każdy projekt wyceniamy indywiduwalnie biorąc pod uwagę zaangażowanie a przede wszystkim format i nakład.

zapytaj o wydruk 3DPrzykładowe zastosowanie druku 3D


 


   Zobacz nasze realizacje więcej
 
Agencje reklamowe. Duży plakat i jego forma graficzna powinna być perfekcyjna pod względem jakości wzorów i wydruku aby przyciągnąć uwagę przechodniów. Jednakże znalezienie dobrego projektanta jest kosztowne i wcale nie takie łatwe. Druk soczewkowy może być znakomitym rozwiązaniem poprzez zastosowanie efektu ruchu w trójwymiarze i projekcie wydruku. Od małego do wielkiego formatu.
Opakowania. Materiały soczewkowe są dostępne w formie bardziej lub mniej elastycznej co pozwala na ich zastosowanie na rynku opakowań. Mogą być zastosowane na pudełkach(jako całość albo fragment), reklamówkach, piórnikach, portfelach, okładkach CD/DVD, kubkach, tarczach zegarów i wielu innych.
Standy. Mają zastosowanie w przekazie kilku informacji oglądanych pod różnymi kątami dzięki możliwości trójwymiaru lub efektu "flippu". Efekt zoomu (zwiększanie i zmniejszanie) pozwala na prezentację logo firmy na materiale promocyjnym. Standy wykonany w technologi 3D przykuwa wzrok i zostaje zapamiętany na długo, a wraz z nim twoja Marka/produkt. Zwielokrotnienie efektu przy podświetleniu backlite.
   
UWAGA !!! W tej witrynie włączono pliki cookie w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi przeglądarki i dostosowania strony do potrzeb użytkownika. Jeśli będziesz korzystać z naszej witryny bez wprowadzania zmian w ustawieniach przeglądarki, uznamy to za wyrażenie zgody na tego rodzaju zastosowanie plików cookie. Więcej o plikach coocie można dowiedzieć się np. w Wikipedii. Aby je wyłączyć należy skonsultować się z instrukcją obsługi stosowanej przeglądarki.